Dag 3 was musea en El Peublo.
Het gratis museum the Broad (super de moeite) en Moca (downtown, 15 dollar, voor mij minder de moeite).
De Broad is een spectaculair gebouw, alleen daarvoor al zeker de moeite. De collectie is prachtig en er hangen enkele top werken. Je kan er s morgens aanschuiven voor een gratis toegang, en ja, dat neemt wat tijd en geduld in beslag, maar geloof mij: het is het allemaal waard.
Wij belanden er per toeval omdat het Moca (museum of contemporary art) pas later openging, maar ik was zo blij dat we er kwamen. Voor mij meer de moeite dan Moca zelfs!
Kijk maar een mee!
The Broad:
Portie cultuur? Check!
Daarna nog even langs El Peublo, de plek waar Los Angeles ontstaan is en waar nu een hoop gezellige kraampjes zijn en een leuke plek waar muziek wordt gemaakt en jong en oud er op los dansen.
Morgen ruilen we Los Feliz in voor Santa Monica en start het tweede deel van onze trip! We kijken uit naar de zee en de andere kant van LA!
Ah dat ziet er wel tof uit… Het beste aan LA vond ik het Getty Center, daar had ik echt meer tijd willen doorbrengen.