Halt! Voor u de blogbescherming belt…

…lees eerst dit: We zijn er nog, echt wel!

Het is alleen even aanpassen. Na die zalige zomermaanden. Werkweken die eigenlijk maanden aan een stuk samengesteld waren met feest- en strategisch verspreidde vakantiedagen. Zes volle weken zomervakantie en dan plots….from zero to one hunderd. Of zo voelt het toch.

Wat zijn ze druk die dagen.
Wat zijn ze kort die avonden.
Wat ben ik moe, na het werk.
Wat is het vroeg als die wekker afgaat (en donker!)

Het is wennen en doet even pijn. Het is zoeken naar energie. Zeker door alle kopzorgen die er waren.

Waren ja, want gelukkig is er beterschap daar. Still work in progress, maar ik heb geen hoofdpijn meer elke avond. Het zal wel weer in orde komen, zeker?

Maar dus, alvorens u Mijnkwintessens aangeeft bij de dienst der hopeloos verwaarloosde blogs, kijk even mee. We’re doing fine. Gisteren genoten we zelfs van een ongelooflijk schone herfstzon. Lekker naar buiten, de natuur in. (voor de geïnteresseerden: de Nationale Plantentuin van Meise om exact te zijn, met oma en opa).

IMG_7538 IMG_7542 IMG_7555 IMG_7561 IMG_7566 IMG_7583 IMG_7589 IMG_7593 IMG_7596 IMG_7608 IMG_7610

En ook in September waren er leuke momenten:

Zondag = gymclubdag

IMG_7389 IMG_7384

Met de fiets naar school dag:
IMG_7382

Pimp your Astritteke @ work dag:

 

 

IMG_7490

Lieve zusjes, zowat elke dag <3:
IMG_7488 IMG_7481

Kijken of ze al “in het derde raampje komen” (Jools bijna!):
IMG_7463

Ellis mag naar het bos dag:
IMG_7450

“K3 kan het” dag:

IMG_7428

God i love her, every day:
IMG_7419

 

Dus, ziet ge…dat komt hier wel goed allemaal. En jullie? For real, hoe is het daar?
Nog nooit eerder was ik zo weinig online. Ik kan dus niet helemaal volgen. Is er bij jullie nog iets spannends gebeurd? Do enlighten me in de comments, ik ben benieuwd! En binnenkort spring ik overal zeker nog’s binnen en lees ik weer ongegeneerd mee bij ulder avonturen.

Tot snel!

1 comment

  1. Blij nog iets van je te lezen!

    Mooie foto’s !

    Wat is Jools groot ! En Ellis ook. Als ik dat vergelijk met mijn kindjes die resp. 2 en 1 maand verschillen… Mijn zoon kan ook nog geen enkele letter schrijven… Maar de juf maakt er nog geen probleem van.
    Ze komen hier ook wel redelijk goed overeen maar toch niet zoals bij jullie. Super om te zien!

    Hier was er gisteren en vandaag al een zieke, overgeven en koorts. Hopelijk kan ze morgen naar school. Want druk op het werk en man en oma in buitenland (niet samen). Zo is de me-tijd ‘s avonds nog wat korter want alle taken zijn voor mij. Ik begrijp dus wat je schrijft.
    Één voordeel van het sneller donker worden. De kids geloven dat het bedtijd is 🙂

    Geniet van de mooie momenten! Dat probeer ik ook te doen. En af en toe een liedje uit de oude doos om de stress niet te laten toeslaan. Heb ik van jou gepikt 😉

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *