Het begon woensdag met een korte, maar intense snotvalling mét bijhorend ijl hoofd. Donderdag ging ik nog werken, maar ‘s avonds ging het finaal de mist in. Buikpijn, krampen, ik bespaar u de details, maar de dokter benoemde het met een “duidelijke buikgriep”.
En dat net in een druk weekend, oh timing did you suck! Maar ik sleepte mij erdoor en de buikgriep paste zich precies wat aan. Elke nacht op vanaf een uur of 3u a 4 met buikpijn, krampen en ge weet wel wat. En dat tot de middag. Daarna trokken de grootste ongemakken weg en zo kon ik gisteren toch nog wat voorbereidingen treffen én vandaag genieten van Jools’ haar verjaardagsfeesten met vrienden en familie.
Hierbij alvast wat sfeerbeelden van het afgelopen weekend:
Ellis’wonderland vol pony’s, prinsessen en kastelen:
Rare buitenlandse smaken M&M’s kadootjes rulen:
Buikgriep, in style:
Ellis (she will hate me for this one later) in zondagse lazy outfit:
Super contente Jools:
Ready to party:
Ellis en meter Steffie:
De coolste taart ever, vond Jools:
Maar, daar komen jullie natuurlijk niet voor. Jullie wachten, vol ongeduld, op de uitslag van mijn give-away. Ik wou dat ik jullie allen blij kon maken met de prachtprijs, maar helaas kan er maar ééntje de gelukkige zijn. Random.org deed zijn werk en koos in mijn plaats. Kijk maar:
Hipperdepip voor Lien dus! Zij schreef:
Bezorg je mij jouw adres én laat je even weten welke kleur Dopper je graag zou ontvangen? Dan doen wij, begin Augustus het nodig! Aan alle anderen: bedankt voor de deelname, en niet getreurd: Ecuina geeft iedereen die hier meeleest een korting van 10% op zijn favoriete item! Daarvoor hoef je enkel ecuina te liken op Facebook en bij aankoop schrijf je in het vakje kortingscode “mijnkwintessens”. Véél shopplezier gewenst!!
O wat zou die handig zijn om mee te nemen naar mijn werk!
In de speelgoedhoek van de Papiermier vind ik de kartonnen kassa heel leuk!
Net zoals de washi tapes, die heb ik daar al eens gekocht en ben ik heel tevreden van.